تبلیغات

استخدام شرکت سیمان خوزستان

آزمون استخدام شرکت سیمان خوزستان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اردیبهشت 98: ضرورت تعیین تکلیف آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم رامهرمز در مجلس خطاب به وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی از وی خواست به انتظار ۱۸ ماهه جوانان رامهرمزی برای اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان پایان دهد. به گزارش ایسنا، اقبال محمدیان در جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی با مخاطب قرار دادن محمد شریعتمداری وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از ۱۸ ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان می گذرد و جمعی از جوانان مستعد و تحصیل‌کرده منطقه با امید و آرزو در این آزمون شرکت کردند اما با وجود پیگیری‌های چندباره متاسفانه هنوز نتایج این آزمون اعلام نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

خبر 7 آذر 97: لزوم اعلام نتایج آزمون استخدامی کارخانه سیمان خوزستان (منبع: خبرگزاری خانه ملت )

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس خواستار اعلام نتایج آزمون استخدامی کارخانه سیمان خوزستان با گذشت یک سال از برگزاری این آزمون شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 بهمن 96: استخدام 25 نفر از نیروهای بومی در کارخانه سیمان خوزستان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیر منابع انسانی شرکت سیمان خوزستان از استخدام ۲۵ نفر از ۶۲۰ داوطلب رامهرمزی و هفتکلی شرکت کننده در آزمون استخدامی خبر داد.

بهروز پیرمرادی امشب در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رامهرمز، اظهار کرد: شرکت سیمان خوزستان (سهامی عام) برای تأمین نیروی مورد‌نیاز خود از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناسی از تاریخ ۲۷ دی‌ماه سال جاری تا ۱۱ بهمن‌ماه اقدام به ثبت‌نام از داوطلبین کرد.

وی افزود: در این مدت حدود ۶۲۰ نفر از شهرستان‌های رامهرمز و هفتکل برای شرکت در آزمون که اواخر هفته جاری برگزار می‌شود ثبت‌نام کردند که مرجع برگزاری آزمون هم در تمامی مراحل دانشگاه شهید چمران اهواز است.

مدیر منابع انسانی شرکت سیمان خوزستان گفت: پس از برگزاری آزمون ۷۵ نفر (سه برابر ظرفیت) دعوت به مصاحبه می‌شوند که پس از مراحل مصاحبه ۲۵ نفر دعوت به کار می‌شوند یعنی به‌طور میانگین از هر ۲۵ نفر شرکت‌کننده یک نفر جذب می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه بیشتر رشته‌ها و گرایش‌های مربوط به برق، محیط‌زیست، ایمنی و بهداشت، شیمی، صنایع و حسابداری جذب می‌شوند، بیان کرد: این استخدامی فقط خاص جوانان بومی رامهرمز و هفتکل است که به‌صورت پیمانکاری به‌کارگیری می‌شوند، البته در ادامه این افراد می‌توانند در آزمون‌های داخلی شرکت سیمان تبدیل وضعیت شوند.

به گزارش فارس، کارخانه سیمان خوزستان در شرق استان خوزستان حوالی منطقه دشت دنا در ۲۲ کیلومتری جاده رامهرمز به هفتکل و ۱۱۲ کیلومتری از مرکز استان است.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

استخدام شرکت سیمان خوزستان- 27 دی 96

شرکت سیمان خوزستان (سهامی عام) در نظر دارد تعدادی نیروی انسانی مورد نیاز خود را به واسطه پیمانکار تأمین نیرو، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی و با رعایت صرفه و صلاح شرکت جذب نماید.
افراد متقاضی شرکت در آزمون میتوانند برای ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 96/10/27 تـا روز چهارشنبه مورخ 96/11/11 به آدرس اینترنتی دانشگاه شهید چمران اهواز (اطلاعیه ها) و آدرس اینترنتی شرکت سیمان خوزستان مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی استخدام و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

ردیف رشته ـ گرايش جنسیت 1 لیسانس برق ـ کنترل و ابزار دقیق مرد 2 لیسانس برق ـ قدرت و برق صنعتی مرد 3 لیسانس برق ـ الکترونیک (کارشناس PLC) مرد 4 لیسانس ایمنی و بهداشت مرد 5 لیسانس محیط زیست مرد 6 لیسانس جامدات، ساخت و تولید مرد 7 لیسانس سیالات مرد 8 لیسانس شیمی (مهندسی شیمی) مرد 9 لیسانس مهندسی صنایع ، مدیریت صنعتی ، مهندسی کامپیوتر IT (نرم افزار و سخت افزار) مرد 10 لیسانس مدیریت بازرگانی یا بازاریابی مرد 11 لیسانس حسابداری مرد

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

داوطلباني که داراي سابقه کار مرتبط ميباشند در اولويت قرار دارند.
شرايط شرکت در آزمون
شرايط عمومي
– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– تدیّّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّّح در قانون اساسی
– متقاضي شرکت در آزمون ميبايست از ساکنین يکي از شهرستانهاي رامهرمز يا هفتکل باشد.
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیرپزشکی
– عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقة محکومیت و سوء پیشینة کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد . (با تأیید مراجع ذیصلاح)
– عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن
– داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
– عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روانگردان و…
شرايط سني
– حداکثر سن مجاز برای داوطلبان 30 سال میباشد و مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
– به ازاء هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد ،1 سال به حداکثر سن مجاز  (30 سال) افزوده خواهد شد.
– حداکثر سن داوطلبان با رعایت مفاد فوق نبایستی از 35 سال تمام بیشتر باشد.
شرايط مدرک تحصیلي
– لازم است رشته تحصیلی داوطلب با رشته – گرایش جدول شماره 1 همخوانی داشته باشد.
– مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، (بر داشت ا یران ا ستخدام) مدارک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
– دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود)
– تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
– مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم غیرپزشکی آنان بعد از تاریخ 96/12/15 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمیگیرد.
نحوه برگزاري آزمون
– آزمون بصورت چهارگزینهای و با احتساب نمره منفی برای پاسخهای نادرست برگزار میگردد.
– آزمون کتبی هر رشته شامل:
الف ـ دروس تخصصی (دروس تحصیلی تخصصی رشته مورد نظر) خواهد بود.
ب ـ دروس عمومی (هوش و استعداد تحصیلی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی ،ادبیات فارسی و زبان انگلیسی)
تبصره: اقلیتهای مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف میباشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع میشود.
دريافت کارت و محل برگزاري آزمون
– دریافت کارت ورود به جلسه تاریخ 96/11/19 (صبح و عصر) در دانشگاه شهید چمران
– آزمون 9 صبح روز جمعه مورخ 96/11/20 در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد .
اعلام نتايج آزمون
– نتایج آزمون کتبی، محل و زمان برگزاری مصاحبه یک ماه بعد از برگزاری آزمون از طریق سایت شرکت سیمان خوزستان اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

درباره سایت

سایت اینترنتی استخدام 98 وابسته به هیچ ارگان / سازمان دولتی و یا شرکت خصوصی نمی باشد و به صورت کاملا مستقل اداره می شود و اعلام می دارد که آگهی ها و اخبار استخدامی درج شده در آن به هر نحوی ، هیچ ارتباطی با سایت استخدام 98 ندارند و بررسی صحت و سقم آن بر عهده ی کارجویان محترم می باشد.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار