تبلیغات

استخدام دانشگاه تهران (استخدام جدید)

آگهی استخدام دانشگاه تهران
 استخدام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400-  18 خرداد 1400

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام پیمانی افراد در وزارت علوم تحقیقات و فناوری منضم به بخشنامه های شماره 9757/93/200 مورخ 19/ 07/ 1393 و اصلاحیه آن به شماره 1172660 مورخ 26/ 02/ 1396 سازمان مذکور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دانشگاهها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی و پارکهای علم و فناوری، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام تا 22 خرداد 1400 می باشد.

> تعاریف

مفاهیم و تعاریف برخی از اصطلاحات بکار رفته در این متن دفترچه به شرح ذیل است:
الف) موسسه:
کلیه دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارکهای علم و فناوری که به استناد ماده 1 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور از شمول مقررات حاکم بر دستگاه های قانون مدیریت خدمات کشوری مستثنی بوده و تابع مقررات و آئین نامه های مصوب هیات های امنا می باشند.
ب)ایثارگران:
ب-1)ایثارگران سهمیه بیست و پنج (25)درصد شامل:

ایثارگران سهمیه بیست و پنج (25)درصد

جانبازان

آزادگان

همسر و فرزندان شهدا

همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر

همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت

پدر، مادر، خواهر و برادر شهید

ب-2) ایثارگران سهمیه پنج (5) درصد شامل:

ایثارگران سهمیه پنج (5)

رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها

همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها

فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد

فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت

تذکر: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
1 .معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود؛
2 .معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل؛
3 .معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.

> بومی

نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی (مجموع وزن چهل درصد (40 %) برای حیطه عمومی و شصت درصد (برای حیطه  تخصصی (با ضریب یک و چهار دهم 1/4) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.
شرایط بومی بودن:
1 -شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تذکر: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد،  ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2 -استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم مندرج در آگهی(ممهور به مهر نیروی انتظامی) پاسگاه یا کلانتری محل در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره 1: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرار گیرد.
تبصره 2: افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، می بایست در زمان ثبت نام، گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصراً برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی استخدام به دستگاههای متقاضی معرفی می شوند، ضروری می باشد.
تبصره 3: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد.
تبصره 4: نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان ها) در آزمون کتبی با ضریب یک و چهار دهم (4/1 (محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

دعوت به همکاری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران - 4 شهریور 99

به استحضار می‌رساند اداره پشتیبانی و امور فنی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در نظر دارد از نیروهای توانمند در زمینه‌های ذیل به صورت کار دانشجویی جهت طراحی سامانه مدیریت ناوگان، مستند سازی و بایگانی دیجیتال و سیستم های مورد نیاز فنی دعوت به همکاری نماید:

۱ - برنامه نویس C#. net

2- برنامه نویس ASP. net

۳- مسلط به شبکه

۴- مسلط به ICDL

۵- طراح مدارات الکترونیک

‌‌۶- برنامه نویس GIS

خواهشمند است کلیه دانشجویان متقاضی در زمینه‌های فوق، درخواست و رزومه خود را کتباً و حضوراً تا تاریخ ۱۰/‏۰۶/‏۹۹‬ به اداره پشتیبانی و امور فنی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران ارسال نمایند.

خبر 27 اسفند 98: جزییات نحوه ترفیع پایه هیات علمی در دانشگاه تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

سید حسین حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، پیرامون فرآیند ترفیع و ارتقاء اعضای هیات علمی در این دانشگاه، گفت: فعالیت های اعضای هیات علمی، طی یک فرایند زمانی تعریف شده و بمنظور ترفیع سالیانه و ارتقاء آنها، رصد می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 دی 98: جذب سالیانه بیش از 60 هیئت علمی در دانشگاه تهران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه تهران از استخدام سالیانه ۶۰ تا ۷۰ عضو هیات علمی در دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر کمبود چندانی از نظر تعداد هیات علمی در دانشگاه نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 دی 98: اعلام شرایط استخدام پژوهشگران در دانشگاه تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون پژوهشی دانشگاه تهران با اشاره به استخدام پژوهشگران در این دانشگاه، شروط جذب این افراد را تشریح کرد. معاون پژوهشی دانشگاه تهران ادامه داد: منظور از پروژه های پژوهشی کاربردی، پژوهش های سفارشی است که اعتبار آن ها از طریق عقد قرارداد و یا ابلاغ اعتبار توسط کارفرما تامین و پرداخت می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آذر 98: خبر جذب پژوهشگر همکار در دانشگاه تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

رییس دانشگاه تهران از ابلاغ آیین نامه پژوهشگر همکار دانشگاه تهران خبر داد و گفت:برای این افراد منابع مالی، بیمه و مالیات در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 22 مرداد 98: جذب نخبگان به ‌عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، به‌منظور فراهم کردن تسهیلات و زمینه‌های جذب هدفمند دانش‌آموختگان برتر دوره دکتری، بین دانشگاه تهران و بنیاد ملی نخبگان تفاهم‌نامه منعقد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 اردیبهشت 98: جذب هیئت علمی خارجی در دانشگاه تهران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه تهران از برنامه این دانشگاه برای جذب هیئت علمی خارجی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر قانون کار در ایران اجازه جذب هیئت علمی خارجی به صورت ثابت و رسمی را به ما نمی‌دهد اما تلاش می‌کنیم تعداد اعضای هیئت علمی به صورت پیمانی داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

درباره سایت

سایت اینترنتی استخدام 98 وابسته به هیچ ارگان / سازمان دولتی و یا شرکت خصوصی نمی باشد و به صورت کاملا مستقل اداره می شود و اعلام می دارد که آگهی ها و اخبار استخدامی درج شده در آن به هر نحوی ، هیچ ارتباطی با سایت استخدام 98 ندارند و بررسی صحت و سقم آن بر عهده ی کارجویان محترم می باشد.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار