تبلیغات

استخدام مدیر مالی، فروشنده و راننده در شرکت تجهیزگران کیمیا فارمد

آگهی استخدام شرکت تجهیزگران کیمیا فارمد

شرکت تجهیزگران کیمیا فارمد در راستای تکمیل کادر خود در اسفند ماه سال1397 و سال جدید، از علاقه مندان در تهران دعوت به جذب و همکاری می نماید:

ردیف عنوان شغل توضیحات 1 مدیر مالی (آقا) با سابقه کاری حداقل سه سال و دارای تحصیلات مرتبط کارشناسی ارشد حسابداری
آشنا به پخش مویرگی، قابلیت برنامه ریزی و مدیریت وصول و مطالبات، هماهنگی مامورین وصول، آشنا به امور مالیاتی و دفاتر پلمپ.
بیمه، حقوق مصوب وزارت کار و پاداش و سایر مزایا. 2 فروشنده (آقا و خانم) حرفه ای، با سابقه کاری مرتبط و آشنا به مناطق و داروخانه ها و عطاری های سطح استان تهران و البرز
بیمه، حقوق مصوب وزارت کار، پورسانت 2 تا 5 درصد فروش و نیز پورسانت وصول. 3 راننده به همراه وانت آقا دارای سابقه کار در پخش، ترجیحا دارویی. آشنا به مسیر ها و مناطق استان تهران و البرز و همراه با خودرو وانت، ترجیحا وانت نیسان و سپس پیکان یا پراید وانت
بیمه، حقوق ثابت مصوب وزارت کار و پاداش و سایر مزایا

(تهران و تمام شهرستان های تابعه)

 حوزه فعالیت شرکت:
مکمل های دارویی گیاهی و فرآورده های طب سنتی و مکمل های ورزشی، تجهیزات مصرفی پزشکی و محصولات آرایشی و بهداشتی

علاقه مندان محترم می توانند رزومه های خود را از طریق ایمیل info@tkpholding.com و یا از طریق تلگرام یا واتس آپ به شماره 09359967313 ارسال نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت انجام مصاحبه با شماره های  02166961691، 02166960672،02166960894 و 02166960925 تماس حاصل نمایند.

درباره سایت

سایت اینترنتی استخدام 98 وابسته به هیچ ارگان / سازمان دولتی و یا شرکت خصوصی نمی باشد و به صورت کاملا مستقل اداره می شود و اعلام می دارد که آگهی ها و اخبار استخدامی درج شده در آن به هر نحوی ، هیچ ارتباطی با سایت استخدام 98 ندارند و بررسی صحت و سقم آن بر عهده ی کارجویان محترم می باشد.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار